Informacja organizacyjna.
Dodane przez SP5ELA dnia 2010-05-13 / 02:51
INFORMACJA ORGANIZACYJNA. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy powielone za pośrednictwem jednego z członków ZG pismo z Urzędu M. St. Warszawy dotyczące stanowiska tego urzędu w sprawie pism Kolegów SP5XVY, SP5UHW, SP9JPA, którzy poskarżyli się tym razem na Główną Komisję Rewizyjną PZK. Stanowisko Urzędu nie dotarło jeszcze do GKR, gdyż nosi datę 11. maja br, ale już w parę godzin po jego wydrukowaniu zostało upublicznione. Wg informacji uzyskanych od kolegi Jurka SP3GEM Przewodniczącego GKR po konsultacji z prawnikiem związku, GKR nie wyklucza wydania komunikatu w tej sprawie.
Aby było jasne sprawa dotyczy jednego z zastępców członków i jego statusu prawnego w momencie zgłaszania jego kandydatury do GKR oraz wiceprzewodniczącego GKR Witka SP9MRO, który jakoby zrezygnował z pracy w GKR. Niniejszym oświadczam, że jestem w posiadaniu oświadczenia Witka, że nie zrezygnował z pracy w GKR, a przeciwnie jest wg Jurka SP3GEM najaktywniejszym członkiem GKR, z którym jest zawsze bardzo łatwy kontakt zarówno na pasmach jak i telefoniczny.
Niestety od pewnego czasu niektórzy nasi koledzy wykazują wyjątkową aktywnością w komunikacji z Organem nadzoru co moze w tym Organie stwarzać wrażenie, że Polski Związek Krótkofalowców jest organizacją mającą jakieś problemy prawne.
Jak koleżanki i koledzy wiedzą demokracja ma swoje znakomite przywileje, ale też i wady.
 
Piotr SP2JMR prezes PZK

Załącznik: pismo UMSW