Patronat pani Anny Streżyńskiej, prezes UKE nad startem SN0HQ w 2010r.
Dodane przez SP5ELA dnia 2010-07-09 / 13:51
Patronat pani Anny Streżyńskiej, prezes UKE nad startem SN0HQ w 2010r.
news: SN0HQ-2010.jpg
news: Patronat_nad_SN0HQ_2010s.jpg
Mistrzostwa świata IARU na falach krótkich czyli IARU HF Championschip 2010. W tym Jubileuszowym 2010 roku start naszej reprezentacji w Mistrzostwach KF IARU odbywa się pod patronatem Pani Anny Streżyńskiej - Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, a także Patrona Honorowego Jubileuszu 80. lat PZK.   
Poniżej przekazuję apel Kapitana naszej reprezentacji, czyli zespołu SN0HQ w tych mistrzostwach. Jako prezes PZK jestem całym sercem z jego Kapitanem i wszystkimi członkami zespołu. Te mistrzostwa to miernik aktywności krótkofalarskiej całej naszej społeczności. Proszę więc wszystkich, którzy mają możliwość o uczestnictwo w tym wielkim sportowym wydarzeniu.
Piotr HF80JMR (SP2JMR) prezes PZK.

SN0HQ i IARU HF 2010.
 
Krótkofalowcy Polski!
Najbliższy weekend to zawody IARU Championship 2010. Po sukcesach w ostatnich kilkunastu latach, nasz zespół SN0HQ ponownie będzie walczył o miejsce na podium. W zeszłym roku, dzięki Waszemu wsparciu wypadliśmy bardzo dobrze,  zajmując trzecie miejsce. Udowodniliście, że możecie wesprzeć nasz zespół SN0HQ na dwa sposoby: 1 - robiąc z nami jak najwięcej QSO, 2 - wysyłając swoje logi za zawody do organizatorów.
W ubiegłym roku tylko krótkofalowcy USA wysłali więcej logów od nas.
Świadczy to o bardzo porządnym traktowaniu swojego udziału w zawodach i o poszanowaniu reguł ham-spiritu.
Proszę Was, w tym roku o to samo - wołajcie stacje SN0HQ na możliwie wszystkich pasmach oraz oboma emisjami.  Dla nas liczy się każde takie QSO,  gdyż działa to niezwykle dopingująco.
Do usłyszenia w zawodach IARU 2010 i Niech Moc będzie z NAMI!!!

Tomek SP6T - kapitan polskiego zespołu SN0HQ