Krótkofalarstwo w Radiu i TV
Dodane przez sq5abg dnia 2010-08-26 / 14:53
1. W dniu 23 sierpnia podczas audycji w programie I PR "PaT ma 5 lat" w w której brali udział: Ewa SP5HEN - autorka audycji i nadkomisarz Grzegorz Jach - animator "PaT-u" kilka minut poświęcone było naszemu hobby.

Od 3 lat w akcji "Profilaktyka a Ty" biorą udział jako instruktorzy i wolontariusze członkowie PZK propagujący program autorski Wiesława SQ5ABG "Profilaktyka a Krótkofalarstwo". W sumie przez trzy lata z naszym hobby miało okazję zapoznać się ponad 3000 młodych ludzi z Polski a na ostatnich warsztatach także goście z Niemiec i Litwy.

2. W dniu 30 sierpnia o godzinie 18:15 w programie III Polskiego Radia emitowany będzie reportaż Ewy SP5HEN " Życie na fali" jest to skrócona wersja dla słuchaczy "trójki" , który emitowany był pod tym samym tytułem w programie I PR a zrealizowany po spotkaniu ŁOŚ 2010.

3. W dniu 25 sierpnia o godzinie 22:30 w programie tv Polsat News około 3 minut poświęcono pracy stacji okolicznościowej SN30S pracującej z Poznania. Pokazano operatorów stacji podczas nawiązywania łączności oraz wyjaśniono telewidzom ideę stacji okolicznościowej i krótkofalarstwa jako takiego.

Info: SQ5ABG