Okolicznościowa akcja dyplomowa OT-21 PZK
Dodane przez SP5ELA dnia 2012-08-28 / 17:12
Okolicznościowa akcja dyplomowa OT-21 PZK.

   Z przyjemnością informuję, iż w dniach od 1 września 2012 do 30 października 2012 będą aktywne dwie radiostacje okolicznościowe: HF35ZSEIT oraz SN35ZSEIT, pracujące z okazji obchodzonego w bieżącym roku jubileuszu trzydziestopięciolecia istnienia Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie. Wszystkie łączności zostaną potwierdzone okolicznościową kartą QSL.

    Jako krótkofalowiec zrzeszony w 21 Oddziale Terenowym PZK, absolwent i obecny pracownik ZSEiT, nie mogę pominąć tak ważnego wydarzenia w życiu Szkoły, gdyż właśnie  w jej murach mieści się nasz Oddział oraz dwa kluby: SP4PIN i SP4PXX, prowadzone pod patronatem PZK.

    Z okazji jubileuszu wydana zostanie limitowana seria trzydziestu pięciu, numerowanych dyplomów, których wydawcą będzie OT-21. Do uzyskania dyplomu konieczne będzie nawiązanie co najmniej po jednej łączności, dowolną emisją z trzema radiostacjami: HF35ZSEIT, SN35ZSEIT oraz SP4JKV.

    Gorąco zapraszam do łączności, tym bardziej, że operatorami radiostacji będą oprócz licencjonowanych nadawców, uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie.

Adam, SP4JKV

            Zarząd Olsztyńskiego Oddziału Polskiego Związku Krótkofalowców patronując okolicznościowej akcji dyplomowej przejął na siebie koszty związane z produkcją i wysyłką dyplomów na adresy krótkofalowców podane w zgłoszeniach. Szata graficzna dyplomów zostanie opracowana przez uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych.  Zgłoszenia należy  przysłać  na  adres: Olsztyński Oddział  PZK, skrytka pocztowa 8, 10-001  Olsztyn 1.  

Prezes
Olsztyńskiego Oddziału PZK
Andrzej Korczin, SP4KA