Pomoc dla kolegi SQ9SHX
Dodane przez SP5ELA dnia 2016-03-15 / 05:11
Witam i od razu przejdę do rzeczy.   sq9shx qsl

A rzecz tyczy się naszego kolegi, którego z pewnością bywalcy przemiennika SR9P, z którego korzystają zarówno ślązacy jak i ci amatorzy z małopolski znają. Kolegi SQ9SHX - Kamila z Siemianowic. Kamil jeździ na wózku inwalidzkim, często jest nazywany "Strażnikiem Pawełka" (Pawełka - od SR9P, przyp. aut). Ostatnio na przemienniku coraz częściej niektórym mniej życzliwym kolegom przeszkadzają ciągłe wywołania ogólne SHXa, stawiają na nim nośną, nakładają się i bekają. Często też Kamil bezskutecznie woła ogólne... ale wszystkich już "zrobił".

Kamilowi przydałoby się uruchomić na KFie. O ile transceiver ma, tak problem leży w antenie. A w zasadzie jej powieszeniu. I tu moja prośba do kolegów ze Śląska, lub mających możliwość pomocy "jednemu z najlepiej uziemionych krótkofalowców okręgu dziewiątego". Jeśli znaleźlibyście chwilę, by skoczyć do Kamila i zawiesić mu coś na dachu - albo wołajcie go i dogadujcie się z nim na SR9P, albo piszcie do mnie na adres wiktor@hackerspace-krk.pl (wtedy ja skoordynuję komunikację między Kamilem a zainteresowanym pomocą).

Tekst niniejszej wstawki do komunikatu piszę w nocy z poniedziałku na wtorek. Dziś (wtorek) Kamil ma urodziny. Zróbmy mu fajny prezent :)

vy 73 de SQ9WTF!"
Pozdrawiam. Wiktor Przybylski

sq9shx qsl  sq9shx