MSK BACHORZE 2016 - PILNE!!!!
Dodane przez sp2lqp dnia 2016-06-07 / 02:20
Uwaga uczestnicy spotkania w Bachorzu 10-11-13 czerwca 2016 r.! Ważny komunikat organizatorów!
BĘDĄ POWAŻNE UTRUDNIENIA W DOJEŹDZIE NA SPOTKANIE!!!

Z przyczyn niezależnych od organizatorów dojazd do Bachorza w godzinach przedpołudniowych w SOBOTĘ i wyjazd w NIEDZIELĘ będzie mocno utrudniony. Równolegle do naszej jest organizowana impreza sportowa finansowana m.in. przez spółkę skarbu państwa Enea. Prawdopodobnie dlatego URZĘDNICY, WBREW ZDROWEMU ROZSĄDKOWI, ZGODZILI SIĘ NA ZAMKNIECIE NA 8(!) GODZIN JEDYNEJ DROGI DOJAZDOWEJ DO OŚRODKÓW I POSESJI PRYWATNYCH NA ODCINKU 40 KM! Chodzi o drogi od sygnalizacji świetlnej za Chojnicami na skrzyżowaniu do Charzyków i na Bytów. W wyniku porozumienia z organizatorami tej imprezy ustaliliśmy, że dojazd do Bachorza będzie możliwy w sobotę drogą z Chojnic na Charzykowy r11; licząc od wymienionych sygnalizatorów świetlnych r11; do godziny 7.50 oraz od godziny 10.00 do 10.55. W INNYCH GODZINACH DROGA BĘDZIE ZAMKNIĘTA, A KIERUJĄCY RUCHEM POLICJANCI NIE rPUSZCZĄr1; SAMOCHODÓW!!!

Osoby jadące od Bytowa drogą 212 skręcają na Chocimski Młyn (na skrzyżowaniu w lewo, w prawo na Konarzyny), tam skręcają na Małe Swornegacie/Charzykowy i jadą do Bachorza. Dla nich dojazd będzie możliwy do - licząc od skrzyżowania - do godziny 7.30 oraz od godziny 10.00 do 10.45.

Pytającym policjantom kierującym ruchem na stwierdzenie "Dokąd, zawracać!" trzeba odpowiedzieć magiczne "Na spotkanie krótkofalowców".

Do normalności w sobotę sytuacja wróci od godziny 16.00, może w porywach szczęśliwości od 15.

Kolejne utrudnienie w niedzielę - drogi dojazdowe będą zamknięte od 10.30 do 14.30.

Bardzo prosimy, by nie winić za zaistniałą sytuację nas, organizatorów MSK. Dowiedzieliśmy się o tym 3 (słownie: trzy!!!!) tygodnie przed naszą imprezą, gdy wszystko było załatwione, a uczestnicy wpłacali pieniądze za noclegi i wyżywienie. Była alternatywa - odwołać imprezę lub dogadać się z organizatorami tamtej imprezy. Dzięki dużemu zaangażowaniu Darka SP2HQY mogliśmy wybrać mniejsze zło - dogadać się.

Komunikat ten, jak również stosowne mapki, dostępny jest na stronie sp2lqp.pl

W imieniu organizatorów Międzyoddziałowych Spotkań Krótkofalowców Bachorze 2016 - Piotr SP2LQP.