II Piknik Krótkofalowców Regionu Łódzkiego
Dodane przez sp7ukl dnia 2016-07-27 / 01:16
Podobnie jak rok temu, tak i w tym roku zapraszamy wszystkich krótkofalowców i miłośników łączności radiowych wraz z całymi rodzinami na kolejny już - II Piknik Krótkofalowców Regionu Łódzkiego.
Piknik zaplanowaliśmy na ostatnią sobotę wakacji - 27 sierpnia 2016 roku.

Zaczynamy od godziny 10.00 i będziemy się wspólnie bawić do godziny 17.00 na Pabianickim Lewitynie (dokładna mapa dostępna jest na stronie informacyjnej Pikniku: http://www.piknik.krotkofalowcy.com.pl w zakładce lokalizacja).

W planie spotkania przewidziane są gry, zabawy i konkursy (w tym radiowy tor przeszkód) z nagrodami dla najmłodszych i trochę starszych, stanowiska ze sprzętem radiowym, zarówno dla znających się na naszym hobby jak i dla zainteresowanych zapoznaniem się z nim.
Postaramy się nie zapomnieć również o naszych YL - i one znajdą coś dla siebie.
Przez cały czas trwania pikniku będzie można upiec co nieco na grillu.
Zabieramy ze sobą kosz piknikowy, kocyk lub coś do siedzenia i dobry humor.

Na zakończenie pikniku przewidujemy loterię fantową dla wszystkich zarejestrowanych uczestników

Zachęcamy do obserwowania strony pikniku: http://www.piknik.krotkofalowcy.com.pl, na której można dokonać rejestracji (osoby zarejestrowane przez stronę otrzymają drukowane identyfikatory). Na tej stronie znajdziecie także informację o dokładnej lokalizacji pikniku, będziemy też systematycznie dodawać informacje o atrakcjach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich krótkofalowców wraz z małżonkami i pociechami oraz wszystkie osoby zainteresowane pracą na falach eteru do udziału w tym wydarzeniu.
W imieniu organizatorów na piknik zaprasza Tomek SP7V i Cezary SP7UKL

Info: Cezary SP7UKL

PKRL-logo-2016