„Miasta Górnego Śląska w eterze II” „SCOTA Award 2021”
Dodane przez SQ9S dnia 2021-11-02 / 19:45
Od 01.11.2021 - 31.12.2021 została uruchomiona druga edycja programu dyplomowego SCOTA AWARD - Miasta Górnego Śląska w eterze II.

W tym roku stacje klubowe SP9KJU i SP9PKM z OT 31 PZK oraz stacja organizatora SP9YFF będą przydzielały punkty do dyplomu. Każda edycja tych dyplomów to promocja pięciu miast znajdujących się na Górnym Śląsku.

W tym roku dyplomy w szacie graficznej są powiązane z takimi miastami jak Siemianowice Śląskie, Zabrze, Piekary Śląskie, Racibórz oraz Pszów.

Tegoroczna edycja tych dyplomów poświęcona jest zmarłemu koledze z Rybnickiego Oddziału Terenowego PZK śp. Józefowi SP9FKQ.

Organizatorem akcji dyplomowych promujących miasta Górnego Ślaska jest klub krótkofalowców SP9YFF. Członkiem tego klubu był Józef SP9FKQ.

Dyplomy można zdobywać w 5 kategoriach (BASIC, CW, SSB, DIGI, TOP) i każda z kategorii ma inną szatę graficzną.

Dyplomy będą do pobrania z platformy, której adres znajduje się na stromie dyplomowej. Do dyplomów zaliczane będą też łączności podczas zawodów krajowych i międzynarodowych. Dyplomy są bezpłatne.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z regulaminem dyplomu który zamieszczony jest na stronie https://sp9yff.wixsite.com/scota2 i życzymy zdobycia jak największej ilości dyplomów.

Gienek SQ9HZM


scota

scota