Program Dyplomowy Zamki w Polsce
Dodane przez sp3csd dnia 2009-10-28 / 21:19
Gospodarstwo agroturystyczne pod Powidzem w województwie wielkopolskim było miejscem spotkania krótkofalowców biorących udział w programie dyplomowym rZamki w Polscer1;. Jesienne spotkania rzamkowcówr1; podsumowujące sezon, stały się już tradycją. Ideą zlotu jest aktywna praca z zamków wielu grup z różnych części kraju, podążających na miejsce spotkania. Odbyty w dniach 23 - 24 października 2009 roku Zlot był już trzecim z kolei. Jest rzeczą oczywistą, że na zlocie nie mogło zabraknąć głównego animatora programu rZamki w Polscer1; kolegi Marka SQ5GLB.
Spotkania Kasztelańskie są dobrą okazją do wymiany doświadczeń oraz podsumowań. W zaimprowizowanej dyskusji wskazywano na słabości programu oraz radzono o sposobie ich naprawy.
Wynikiem długiej dyskusji było powołanie Rady rProgramu Dyplomowego Zamki w Polscer1; pod przewodnictwem Marka SQ5GLB. Członkami zespołu zostali koledzy: Irek SP6TRX - Award Manager, Wojtek SP2ALT - webmaster oraz Grzegorz SP3CSD pełniący funkcję sekretarza.
Na pierwszym posiedzeniu zespołu ustalono dwa priorytety działań na najbliższe miesiące.
Wydruk i wydanie zaległych dyplomów oraz opracowanie i opublikowanie w sieci nowej bardziej nowoczesnej interaktywnej strony internetowej. W następnej kolejności planowany jest przegląd regulaminu i dokonanie niezbędnych zmian zwiększających atrakcyjność programu.
W myśl zasady rco dwie głowy to nie jednar1; należy się spodziewać znacznego przyśpieszenia działań oraz zwiększenia atrakcyjności programu.
Miła i koleżeńska atmosferę spotkania dopełniała staropolska gościnność gospodarzy a w szczególności stół zastawiony smakołykami domowego wyrobu. Do zobaczenia na zlocie w 2010 roku.


Grzegorz Walichnowski
SP3CSD